top of page

Наші Амбасадори

Весь світ повинен чути про українських героїв. І в цьому нас підтримують амбасадори. Люди, які своїми професійними знаннями і досвідом допомагають пацієнтам, а також гучно говорять про незламних українців.

Проєкту Неопалимі важлива підтримка таких визначних спеціалістів. Тому дякуємо кожному амбасадору, який долучився до нашої команди.
IMG_0010.PNG

Патрік Трейсі

tap.png

Патрік Трейсі — відомий ірландський косметолог та пластичний хірург.
Його клініка «Ailesbury Clinic» знаходиться в Дубліні і відома не тільки в Ірландії, але й за її межами. Він лікар, який здійснив значний внесок у світ косметології та пластичної хірургії, заснувавши низку
проектів для благодійних цілей.

Лікар є одним з провідних експертів у галузі лікування губних вад та реконструктивної хірургії обличчя. В своєму досвіді Патрік має численні операції на пацієнтах з вадами розвитку обличчя та зіпсованими результатами попередніх пластичних операцій.

photo_5285225758064766545_y_edited_edited.jpg

Доктор Распальдо

tap.png

Доктор Распальдо - відомий французький пластичний хірург, який є кваліфікованим фахівцем у галузі обличчєвої та шийної хірургії. Працює він у власній клініці у Каннах на Французькій Рив'єрі та проводить консультації та операції у всьому світі.
Доктор отримав сертифікат у Франції від Національної медичної ради. Також є визнаним спеціалістом з хірургії вуха, горла та носа в кантоні Женева (Швейцарія). Доктор Распальдо є експертом з анатомії та методів омолодження обличчя за допомогою ін'єкцій, і проводить тренінги на цю тему в Університеті Ніцци.

photo_5285225758064766539_x_edited.jpg

Леонардо Маріні

tap.png

Леонардо Маріні — видатний дерматолог та науковець з Італії, який присвятив свою кар'єру дослідженню та лікуванню шкірних захворювань. Професор є директором Центру дерматології та косметології “Skin Doctors” в Римі. Він відомий своїми дослідженнями у галузі лікування акне, розового лиця, пігментних плям та інших захворювань шкіри.
Таким чином він є провідним спеціалістом Італії у галузі лазерної терапії та відновлення шкіри. Окрім основної лікарської діяльності професор Marini є автором більше 100 наукових статей та книг з дерматології, а його дослідження знаходять використання у клініках по всьому світу.

photo_5285225758064766547_x_edited.jpg

Неллі Конніков

tap.png

Професор Nellie Konnikov —  дослідниця, яка зробила великий внесок в науку та медицину. Її дослідження зосереджені на нейрології та біохімії, і вони допомогли зрозуміти, як мозок працює, та як лікувати нейрологічні захворювання.

Працює професор в Бостонському університеті вже більше 20 років. Вона заснувала відділення нейронних мереж, де вона та її команда проводять дослідження, щоб допомогти зрозуміти роботу мозку.

Одним з важливих відкриттів професора Nellie Konnikov є з'ясування того, як мозок контролює наші дії та рухи. Це допомагає людям з нейрологічними захворюваннями отримати ефективне лікування та поліпшити свої життя.

bottom of page