top of page
  • Фото автораАндрій Душар

Наталя Юхманова

Оновлено: 26 груд. 2022 р.


На початку березня Наталія з сім’єю перебувала в Маріуполі під обстрілами. У ті дні було досить проблематично покинути домівку і дібратись до безпечного місця, тож родина надалі залишалась у місті.


Однак одного дня під час чергового ракетного обстрілу авіацією країни-агресора, жінка отримала значні ушкодження. Того дня її сини 20-річний та 5-річний ховались у підвалі будинку. Наталія з чоловіком піднялись на поверх, аби зібрати речі, щоб виїхати з міста, але не встигли…бо почався наліт….


Пані Наталія отримала травми рук та понівечене обличчя. «Рука не згинається і багато ще проблем з нею, дуже багато осколків в руці, на обличчі, в голові, які неможливо буде дістати. Пів обличчя занімівшого, осколками перебиті нерви», - стверджує жінка.


На той момент через постійні обстріли було досить складно доправити місту необхідну медичну допомогу , тому чоловік Наталії, Андрій таки зміг вивезти сім’ю до Запоріжжя.


Саме в Запоріжжі і розпочався шлях її лікування. Спочатку жінка перенесла 4 надскладні операції . «В Запоріжжі більше 6 год 10 лікарів робили мені операцію, зробили мені таку зачіску. Мені 38, життя скалічене і як з цим жити далі я не знаю….Я багато плачу, неможливо не плакати… Деякий час , я себе беру до рук, тому що є маленький 5-річний син, якому я потрібна, тому так… Я хочу повернути свою красу, щоб мені було не соромно вийти з ним на вулицю», - каже пані Наталія.


Завдяки проєкту «Неопалимі» пані Наталя має можливість відновити свою красу та позбутися шрамів, що не дозволяють їй повноцінно насолоджуватись життям. Ми прагнемо, аби жінка могла спокійно виходити на вулицю і не хвилюватись про свій зовнішній вигляд.


Наразі вона проходить курс лікування та спеціальних процедур, що напрямлені на усунення рубців та опіків. Наша команда вірить, що одного дня пані Наталя вийде з клініки зі своїм справжнім обличчям без рубців та зможе повести свого молодшого сина у перший клас.

164 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page