top of page
  • Фото автораАндрій Душар

Артем Мельник

Оновлено: 26 груд. 2022 р.Чоловік вступив у добровольчий батальйон, який виконував завдання біля торгівельного центру «Ретровіль» у Києві. 20го березня 2022 року Артем став свідком влучанням ракети «Кинджал» у будівлю тц, неподалік якої він знаходився у той момент.


«В цей час я на парковці сидів в автомобілі, розмовляв по телефону. В метрах 200-250 від ракетного удару. Я не чув жодного свисту чи вибуху, лише побачив вибухову хвилю і полум’я, яке наближалося до мого авто. Далі пам’ятаю уривками. Мене викинуло з авто. Не знаю скільки часу я пролежав на асфальті. Коли прийшов до тями, то намагався стати. Все було в уламках від ТЦ. Я вставав, падав, знову вставав. Болі не тоді не відчув. Пройшов трохи і тоді мене вже зовсім відключило», - стверджує військовий.


Внаслідок цього влучання він отримав 30-35% опіків шкіри, 3-4 ступенів тяжкості, баротравму, струс та зламані ребра. Артем пройшов тривале лікування та 8 операцій, а наразі, як учасник проєкту «Неопалимі» проходить безоплатне лікування у клініці «Medestet», де йому роблять лазерне шліфування шкіри та спеціальні ін’єкції, що покращують якість шкіри. та відновлюють функціональність кінцівок.


"У пацієнта дуже серйозні травми – йому пересаджували шкіру і спеціалісти провели чудову роботу. Але рубці ніхто не відміняв і питання не стільки краси, а функціональності. Сам проект "Неопалимі", коли задумувався, мав за ціль, у першу чергу, повернути функціональність пацієнтам. У цьому випадку нам треба працювати з рубцями, які створюють контрактури (обмеження рухливості). Все це виправляється поетапно, з руками це займе мінімум 5-6 процедур. З точки зору хірургії – пацієнту все відновили. У нього лише зовнішні проблеми, які погіршують якість життя", – говорить Олександр Туркевич, лікар-дерматовенеролог.


Проєкт «Неопалимі» допомагає Артему Мельнику повернути своє тіло, яке він мав до ракетного удару, та відновити нормальну функціональність кінцівок. Уся команда нашого проєкту плідно працює, аби дати можливість чоловікові відчути це життя на повну.

177 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page